جمعه 24 آبان 1398 17 ربيع الأول 1441 15 نوامبر 2019
تاریخ : دوشنبه 4 شهريور 1398
کد 95

جایگاه بنزین و نفت گاز یامچی مورد بهره برداری قرار گرفت

جایگاه بنزین و نفت گاز یامچی مورد بهره برداری قرار گرفت

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در مراسم افتتاح جایگاه اختصاصی سوخت شهر یامچی که با حضور مدیرکل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین شهرستان مرند برگزار شد، با اشاره به کارزار سخت اقتصادی استکبار با انقلاب اسلامی ایران ابراز داشت: آمریکا قدرت بزرگی در جهان است اما در برابر قدرت خداوند عددی نیست، ما نیز اگر بخواهیم از پیچ تاریخی عبور کنیم، تنها با رهبری دینی باید مسیر را طی کنیم.

وی افزود: توجه ویژه به جایگاه مردم، حفظ ارزش های اسلامی و فرمان پذیری از رهبری دینی، تنها راهکار گذر از مشکلات امروز جامعه است.

فرماندار ویژه مرند همچنین اراده و حمایت را اصول پیشرفت و ایجاد اشتغال در منطقه دانست و اظهار داشت: باید از تمام پتانسیل های شهرستان در این جهت بهره برد، در این راستا هر ماه یک جشنواره برنامه ریزی شده و جشنواره های پسته در یامچی، زعفران در بناب، سیب در شهرهای زنوز و یام در ماه های آتی برگزار خواهد شد.

جایگاه اختصاصی پمپ بنزین شهید اصولی شهر یامچی به همت بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که برای ۹ نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی ایجاد کرده است.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 4 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند