جمعه 24 آبان 1398 17 ربيع الأول 1441 15 نوامبر 2019
تاریخ : يکشنبه 27 مرداد 1398
کد 92

استمرار جامعه اسلامی بر پایه غدیر است

استمرار جامعه اسلامی بر پایه غدیر است

فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به انسان‌ساز و تمدن‌ساز بودن غدیر گفت: رمز استمرار و مانایی جامعه، تمسک به فلسفه غدیر است.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، داود گرشاسبی روز یکشنبه در مراسم بزرگداشت روز آزادگان در شهرستان مرند ضمن اشاره به فرا رسیدن عید غدیر خاطرنشان کرد: غدیر، عید الله اکبر و جزو اعیاد بزرگ جهان اسلام بوده و تمامی رفتارهایی که بعد از غدیر در جامعه انجام شده مبتنی بر غدیر است.
وی با بیان اینکه اولین مدافع غدیر و ولایت حضرت زهرا(س) است گفت: جمهوری اسلامی بر پایه سه اصل مردم، ارزشهای الهی و رهبری دینی که از غدیر برای ما مانده، شکل گرفته است.
فرماندار شهرستان ویژه مرند افزود: امروز باید برای حفظ جامعه، علاوه بر مردم و ارزشهای الهی، رهبری دینی را داشته باشیم.
گرشاسبی اظهار داشت: فلسفه غدیر، اجتماع ساز، تمدن ساز و انسان ساز بودن می باشد و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نیز مبتنی بر فلسفه جامعه ساز بودن غدیر است.
فرماندار مرند تاکید کرد: برای داشتن انسان های آزاده، متدین و اخلاق مدار، رفتارهای غلط که موجب ایجاد گسست در جامعه می شود باید پایان یابد.
وی گفت: ما باید به همان مدار و ارزش های اخلاقی که مبتنی بر اسلام و قاعده فکری و رفتار شیعه است برگردیم.
فرماندار مرند با بیان اینکه موفقیت ما، استمرار غدیر و جمهوری اسلامی است تاکید کرد: در شرایط و فضای کنونی، باید تربیت انسان را که خواسته مقام معظم رهبری است تحقق بخشیم.
وی یادآوری کرد: جمهوری اسلامی محصور در شرایط و زمان نیست و هر لحظه باید خود را بروز کرده و مانایی جمهوری اسلامی و استمرار ارزشها را نهادینه کنیم.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 27 مرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند