جمعه 24 آبان 1398 17 ربيع الأول 1441 15 نوامبر 2019
تاریخ : يکشنبه 27 مرداد 1398
کد 91

فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: مسوولین ادارات باید برای رفع مشکلات و جلب رضایت مردم تلاش کنند و در اعلام عملکرد خود به افکار عمومی صادق باشند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: مسوولین ادارات باید برای رفع مشکلات و جلب رضایت مردم تلاش کنند و در اعلام عملکرد خود به افکار عمومی صادق باشند.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، داود گرشاسبی روز شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دولت شهرستان مرند اظهار داشت: در این شرایط که دشمن تمام فضاها را برای معاملات ایران بسته است، دولت توانسته اقدامات موثری انجام دهد.


وی افزود: هفته دولت بهترین فرصت برای مسوولان است تا ارتباط خود را با مردم قوی کرده و صادقانه و شفاف عملکرد دولت و دستگاه مربوط را منعکس نمایند.
فرماندار شهرستان ویژه مرند خاطرنشان کرد: باید با رفتار و عملکرد مثبت و تزریق انرژی مثبت، مردم را به نظام و دولت دلگرم کنیم.
وی با اشاره به لزوم برگزاری پرشور مراسم های هفته دولت گفت: همه در برابر خون شهدا و حفظ آرمان های نظام و انقلاب وظیفه سنگینی داریم.

گرشاسبی همچنین به بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری تبیین شده است، اشاره کرد و گفت: ایجاد علقه بین مردم و دولت و تولید رضایت مردمی برای نظام و رفع مشکلات مردم از وظایف مسوولین است.
وی یادآوری کرد: دولت به مفهوم نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و مختص گروه یا جناح خاصی نیست و همه در برابر آرمان های نظام و خون شهدا و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مسوولیت داریم.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 27 مرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند