پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : يکشنبه 30 تير 1398
کد 86

معاون استاندار آذربایجان شرقی :مسئولین برای برون رفت از مشکلات حوزه طلاق ، راهکار ارائه دهند

معاون استاندار آذربایجان شرقی :مسئولین برای برون رفت از مشکلات حوزه طلاق ، راهکار ارائه دهند

فرماندار مرند با اشاره به افزایش ناچیز واقعه طلاق در سه ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته در این شهرستان اعلام کرد: تعداد طلاق ثبت شده در شهرستان در سه ماهه اول سال گذشته ۱۱۰ فقره و در مدت مشابه امسال ۱۲۰ فقره است.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، داود گرشاسبی روز پنجشنبه در همایش طلاق شهرستان مرند با بیان اینکه جامعه سالم، نیازمند خانواده سالم است ابراز داشت: برای توسعه کشور نیز داشتن خانواده و فرد سالم ضروری است.

فرماندار شهرستان ویژه مرند ضمن اشاره به وجود تفاوت در جامعه و میان خانواده ها گفت: نباید تفاوت را به جدل با پدیده های اجتماعی و تقابل با واقعیت های اجتماعی تبدیل کرده و عامل ستیزه که خروجی آن طلاق خواهد بود باشیم.

گرشاسبی افزود: هنر مدیران و اندیشمندان این است که تفاوت های موجود را برای پویایی، رشد و تعالی خانواده ها هدایت کنند.
فرماندار مرند تاکید کرد: مسوولین باید در حوزه های رفتاری، اصلاح ایجاد کرده و برای برون رفت از مشکلات حوزه طلاق، راهکار ارائه کنند.

وی ضمن اشاره به اهمیت فضای مجازی در رفتارسازی گفت: جهت تاثیرگذاری بیشتر در این خصوص، تولید نرم افزارهای مناسب برای استفاده خانواده ها ضروری است.

فرماندار ویژه مرند یادآوری کرد: جهت کاهش و از بین بردن مشکل طلاق، باید انسان هایی تربیت کنیم که مبتنی بر ارزش ها و باورهای جامعه خود ما باشد.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 30 تير 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند