پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 4 تير 1398
کد 82

ارائه خدمات به نسل جوان، اولویت ادارات باشد

ارائه خدمات به نسل جوان، اولویت ادارات باشد

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان گفت: اولویت همه ما توجه به نسل جوان است و دستگاه‌های متولی باید کل داشته‌ها و امکانات خود را برای شکوفایی این نسل بکار گیرند.

داود گرشاسبی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مرند افزود: نسل کنونی، بعنوان امانت الهی در اختیار ما است و هیچکس نباید برای این نسل، محدودیت ایجاد کند.
وی افزود: لازم است دستگاه‌ها، همه امکانات و فکرهایشان را در خدمت اهداف اسلام و جمهوری اسلامی استفاده کرده و برای رسیدن به این هدف، کوتاهی نکنند.
فرماندار ویژه مرند با بیان اینکه تنوع ایده، موجب پویایی است، گفت: در تمام حوزه‌ها، انسان‌های متفکر وجود دارند که باید از آن در جهت هدایت نسل در اختیار بهره برده و به سمت اصلاح پیش رویم.
وی تاکید کرد: نهادهای مربوط باید در ذائقه سازی برای مخاطبین، سلایق همه را در نظر بگیرند و با مدیریت واقعیات و شرایط موجود، نسل را از انحراف به مسیر درست هدایت کنند.
گرشاسبی همچنین بر اطلاع رسانی به موقع برنامه‌های اوقات فراغت در شهرستان تاکید کرد و گفت: تمام ادارات، متناسب با وظایف خود و روابط موجود بین خود، رابطه دلی با جوانان برقرار کنند.
وی تصریح کرد: همه دستگاه‌های مربوط به حوزه جوان، به اجرای برنامه‌های اوقات فراغت در روستاها نیز توجه کنند.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 4 تير 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند