پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 3 تير 1398
کد 80

معاون استاندار آذربایجان شرقی : ورودی شهر مرند در شان شهرستان نیست

معاون استاندار آذربایجان شرقی : ورودی شهر مرند در شان شهرستان نیست

داود گرشاسبی در جلسه خدمات سفر شهرستان مرند بیان داشت: متاسفانه شهرستان مرند نتوانست نتیجه خوبی در سفر های نوروزی بگیرد که از جمله موارد وجود نواقص در برخی مکانها ، نوع تعامل با مسافران ، نبود میوه شب عید در یامچی و … بود .

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند  ، معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود : چه عوامل و چه مواردی باعث شد که شهرستان نتواند در بین  سایر شهر های استان حائز رتبه برتر شود باید بررسی و اصلاح نقصان شود .

وی با اشاره به وظیفه ذاتی هر یک از روسای ادارات گفت: بزرگترین ضعف روسای ادارات عدم انجام وظایف ذاتی خود اداری است در صورتیکه روسای ادارات باید به نحو احسن به وظایف خود عمل کنند .

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با اشاره به ورودی شهر مرند عنوان داشت: متاسفانه با تذکرات چندین باره  هنوز هم ورودی شهر مرند اصلاح نشده است و لازم است دستگاه های ذیربط توجه جدی و اساسی به اصلاح ورودی شهر داشته باشند .

فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه با اشاره به ظرفیت و پتانسیل شهرستان افزود : باید از ظرفیت و پتانسیل شهرستان در راستای جذب گردشگری استفاده کنیم  و شهرستان می تواند در این زمینه به پیشرفت خوبی دست پیدا کند .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند افزود : جاذبه های شهرستان را در فضای مجازی جهت معرفی بهتر مطرح کنیم و از ظرفیت شهرستان در جهت ارزش افزوده استفاده کنیم و باید توان ازتباط دهی را بالا ببریم.

وی با اشاره به وظیفه خطیر میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت: اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در راستای تربیت لیدر برای گردشگران و مسافران در جهت معرفی بهتر شهرستان استفاده کند .

وی افزود : هنر و فن میزبانی داشته باشیم واین یک نوع علم است و از این علم در راستای رفتار سازی استفاده کنیم و باید با برگزاری دوره های آموزشی برای آموزش هتل داران و کارکنان آنها استفاده کنیم .

وی با اشاره به برگزاری جشنواره در شهرستان گفت: برگزاری جشنواره ها فرصت مغتنمی برای جذب گردشگر است ولی برگزاری آنها هم نباید تک بخشی باشد یعنی فقط یک حوزه را تحت تاثیر قرار ندهد و از ظرفیت تمام حوزه ها از جمله فرهنگی ، اقتصادی و … در برگزاری این جشنواره ها استفاده کرد .

گرشاسبی با اشاره به کنترل قیمت آرد و نان و کالا ها در بازار گفت: کنترل قیمت کالا ها و اجناس  و کیفیت آرد و نان توسط صنعت ، معدن و تجارت و اتاق اصناف به صورت جدی صورت گیرد و حتی قیمت یک قلم کالا بررسی شود.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 تير 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند