پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
کد 58

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای آموزش و پرورش :هفته معلم فقط هفته ای برای معلمان باشد

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای آموزش و پرورش :هفته معلم فقط هفته ای برای معلمان باشد

گرشاسبی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند ضمن تشکر از زحمات مجموعه آموزش و پرورش در کمک رسانی به سیل زدگان گفت: آموزش و پرورش شهرستان در زمینه اسکان ستاد نوروزی و مشارکت در جمع آوری کمکهای دانش آموزی به مناطق سیل زده ، سیل مهربانی راه انداخت. رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به تاسیس دانشکده فنی در مرند گفت: دانشکده های فرهنگیان در شهر مرند و شهر زنوز در سال تحصیلی جدید ایجاد خواهد شد.

گرشاسبی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند ضمن تشکر از زحمات مجموعه آموزش و پرورش در کمک رسانی به سیل زدگان گفت: آموزش و پرورش شهرستان در زمینه اسکان ستاد نوروزی و  مشارکت در  جمع آوری کمکهای دانش آموزی به مناطق سیل زده ، سیل مهربانی راه انداخت.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به  تاسیس دانشکده فنی در مرند گفت:  دانشکده های فرهنگیان در شهر مرند و شهر زنوز در سال تحصیلی جدید ایجاد خواهد شد.

وی افزود: با جابه جایی دو دبیرستان خضرا و فاطمه الزهرا، دانشکده فرهنگیان خواهران در شهر مرند و دانشکده فرهنگیان برادران در شهر زنوز از سال تحصیلی جدید دانشجو می پذیرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی عنوان داشت: یکی از نهاد های تربیتی نهاد  مقدس آموزش و پرورش است که نقش بسیار تعیین کننده و یک عنصر تاثیر گذار در جامعه است

وی گفت: آموزش و پرورش می تواند از منظر ذهنی تغییرات در افراد ایجاد  کند و آن تغییرات می تواند  زمینه ساز توسعه و پیشرفت را فراهم کند .

فرماندار ویژه شهرستان با اشاره به در پیش بودن هفته معلم بیان داشت: مراسمات و برنامه ها باید با شکوهتر و در شان و منزلت معلمان باشد در حقیقت  هفته معلم فقط هفته ای برای معلمان باشد.

گرشاسبی با اشاره به توجه بیشتر به هدایت تحصیلی دانش آموزی ابراز داشت: توجه و برنامه ریزی برای سوق دادن دانش آموزان برای توسعه کشور ، هدایت به سوی نیاز های جامعه و آینده نگری جز برنامه ها و اولویت برای هدایت داشن آموزان باشد .

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند