شنبه 2 شهريور 1398 22 ذو الحجة 1440 24 اوت 2019
تاریخ : يکشنبه 14 بهمن 1397
کد 42

معاون استاندار آذربایجان شرقی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یامچی :نقلاب اسلامی ایران بر پایه سه اصل ارزشهای اسلامی ، مردم و رهبری دینی شکل گرفته است

معاون استاندار آذربایجان شرقی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یامچی :نقلاب اسلامی ایران بر پایه سه اصل ارزشهای اسلامی ، مردم و رهبری دینی شکل گرفته است

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در شهر یامچی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) جان و مال و فرزندان خود را تقدیم اسلام کرد . وی با اشاره به ۳ اصل شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران گفت:انقلاب اسلامی ایران بر پایه سه اصل ارزشهای اسلامی ، مردم و رهبری دینی شکل گرفته است .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در شهر یامچی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) جان و مال و فرزندان خود را تقدیم اسلام کرد .

وی با اشاره به ۳ اصل شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران گفت:انقلاب اسلامی ایران بر پایه سه اصل ارزشهای اسلامی ، مردم و رهبری دینی شکل گرفته است .

وی ادامه داد : ارزشها و سنت الهی در هر جامعه ای باشد ، آن جامعه رو به پیشرفت و توسعه و برکت است و باید به این سه اصل احترام و ارزش قائل شویم .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به دشمنی آمریکا با ایران عنوان داشت: علت اصلی دشمنی آمریکا با ایران بر هم خوردن منافع آنها  در کشور است که با قیام مردم ایران کلیه معادلات و منافع آنها بر هم خورد .

وی افزود: هدف آمریکا وابسیتگی کامل ایران به آنها است و به دنبال کسب منافع در ایران هستند و همیشه بر آن تلاش می کنند .

فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان داشت: دوران ترور ، دوران جنگ تحمیلی ، تحریم های ظالمانه ، مباحث هسته ای ، برجام ، جنگ اقتصادی و روانی که طی چهل سال گذشته همیشه بر علیه نظام و کشور دشمنی و توطئه کرده اند و همیشه هم شکست خورده اند .

گرشاسبی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی شان و عزت به مردم داده است افزود : انقلاب اسلامی ایران بر ما استقلال، عزت و شان داده که در این راستا توسعه نیروی انسانی ، نظامی ،علمی ، اقتصادی و .. دست یافته ایم که همگی اینها به برکت خون شهدا و رهبری به پیروزیهای بزرگ رسیده ایم .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند  ادامه داد : به هیو های دشمن در برابر مسئولان توجه نکنید  چرا که دشمنان در پی قطع ارتباط بین مردم و مسئولان هستند و دشمن این جنگ روانی را با اهداف خاصی راه اندازی کرده است.

وی گفت: دشمنان به دنبال گسست بین مردم و مسئولان هستند و آنها نقاط قوت ما را هدف قرار داده اند و آنرا بدانید دشمن هر جایی را هدف گرفت ، همان نقطه قوت ما است که دشمن مانع می شود .

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند