شنبه 2 شهريور 1398 22 ذو الحجة 1440 24 اوت 2019
تاریخ : يکشنبه 14 بهمن 1397
کد 41

پدافند غیرعامل باید مردم محور باشد

پدافند غیرعامل باید مردم محور باشد

داود گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان مرند با تاکید بر عدم ایجاد تعلل تصمیم گیری در مجموعه واحد اظهار داشت: در شرایط بحران باید سعی کنیم تصمیم گیری ها واحد بوده و از موازی کاری جلوگیری شود. وی با بیان اینکه سطح تعامل در زمینه پدافند غیرعامل در شهرستان بالا است، خاطرنشان کرد: برگزاری تمرین قرارگاه زیستی در شهرستان و استان نشان دهنده تعامل خوب بین دستگاه های مربوط با پدافند غیرعامل است.
داود گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان مرند با تاکید بر عدم ایجاد تعلل تصمیم گیری در مجموعه واحد اظهار داشت: در شرایط بحران باید سعی کنیم تصمیم گیری ها واحد بوده و از موازی کاری جلوگیری شود.
وی با بیان اینکه سطح تعامل در زمینه پدافند غیرعامل در شهرستان بالا است، خاطرنشان کرد: برگزاری تمرین قرارگاه زیستی در شهرستان و استان نشان دهنده تعامل خوب بین دستگاه های مربوط با پدافند غیرعامل است.
فرماندار شهرستان ویژه مرند در خصوص هدف تشکیل این جلسات نیز گفت: با توجه به اینکه انسان از طریق تکرار است که به ذهنیت می رسد لذا تشکیل این گونه جلسات موجب می شود ما همیشه با داشتن آمادگی ذهنی، در شرایط پدافند غیرعامل اقدام موثر کنیم.
وی ابراز کرد: یکی از اهداف پدافند غیرعامل، بازدارندگی دفاعی کشور می باشد که نشان دهنده توانمندی ما در مقابله با تهدیدات سایبری و زیست محیطی دشمن است.
گرشاسبی ادامه داد: ایجاد بازدارندگی، امنیت پایدار را در کشور موجب می شود که آن هم از طریق مردم شکل می گیرد.
معاون استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه پدافند غیرعامل، پایدارسازی هنگام مورد تهاجم گرفتن است، افزود: یکی از مهمترین اهداف این است تا تهدیداتی که از منظر روانی و زیستی به کشور می شود به حداقل برسانیم.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند