شنبه 2 شهريور 1398 22 ذو الحجة 1440 24 اوت 2019
تاریخ : پنجشنبه 11 بهمن 1397
کد 38

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند : انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته از حرکت خودجوش مردم در مقابله با ظلم و استکبار طاغوتیان است

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند : انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته از حرکت خودجوش مردم در مقابله با ظلم و استکبار طاغوتیان است

گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در تشریح برنامه های دهه مبارک فجر ،ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با لحاظ شرایط بین المللی و آغاز جنگ اقتصادی و فشار های روانی دشمنان انقلاب، امسال حساس و برای مردم عزیز ایران یک رفتار عقلانی در مقابل دشمن می باشد .

گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در تشریح برنامه های دهه مبارک فجر ،ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با لحاظ شرایط بین المللی و آغاز جنگ اقتصادی و فشار های روانی دشمنان انقلاب، امسال حساس  و برای مردم عزیز ایران یک رفتار عقلانی در مقابل دشمن می باشد .

ایشان اقدامات نظام در مدت چهل سال گذشته را یک کار معظم با توجه به موانع ایجادی و بازدارندگی دشمن اعلام نموده  و رشد و توسعه در رقابت با این بازدارندگی دشمنانه را ارزشمند توصیف نمودند .

گرشاسبی با تاکید بر حضور مسئولین در برنامه های ایام دهه فجر بیان داشت:  درباره برنامه هایی همچون حضور در گلباران تمثال حضرت امام خمینی (ره) ،زنگ انقلاب، برگزاری باشکوه مراسمات ، افتتاح ها ، دیدار های مردمی و… رعایت و توجه جدی به تقارن دو مناسبت دهه فجر و ایام فاطمیه و حفظ شان و حرمت آنها در برنامه ها و بکار گیری ایده مناسب جهت مزین کردن اماکن و ادارات و دستگاه ها صورت گیرد .

وی با اشاره به این نکته که تمام برنامه هایی که برای این ایام برنامه ریزی شده اند با دقت انجام شودگفت : در ایام دهه مبارک فجر حضور مسئولین استانی را در شهرستان خواهیم داشت و می بایست مقدمات پروژه هایی که در این ایام افتتاح میشود فراهم شود .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند افزود: انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته از حرکت خودجوش مردم در مقابله با ظلم و استکبار طاغوتیان است و باید بهره گیری از ظرفیت مردمی و جوانان جامعه در برگزاری برنامه های دهه فجر مبارک انقلاب اسلامی بیش از پیش مورد توجه مسئولان قرار گیرد.
وی وحدت، اتحاد و همدلی در جامعه را مهمترین عامل پیشرفت انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: تلاش برای افزایش هرچه بیشتر وحدت و همدلی در کشور و جامعه یکی از مطالبات رهبر معظم انقلاب است و این مهم باید در برگزاری آیین های دهه مبارک فجر در دستور کار مدیران و مسئولان قرار گیرد.

گرشاسبی در ادامه با اشاره به برنامه های دهه مبارک فجر امسال گفت: امسال در سطح شهرستان مرند شاهد کلنگ زنی و افتتاح  بیش ۱۵ پروژه که آماده است خواهیم بود که از جمله آن افتتاح قطعه دوم محور مرند – ایواوغلی ، افتتاح دو مدرسه خیر ساز در شهر یامچی ،افتتاح ساختمان شورای اسلامی در شهر یامچی ،کلنگ زنی مدرسه روستای زنجیره و چندین مورد دیگر هستیم .

وی با اشاره به تقارن دو مناسبت ایام فاطمیه و دهه فجر ادامه داد :دیدار با اهالی روستا ها  و شهر های تابعه با حضور امام جمعه محترم و روسای ادارات ، برگزاری چندین یادواره شهدا ، و مراسمات عزاداری به مناسبت ایام فاطمیه جز برنامه های دیگر در شهرستان مرند است .

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 11 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند