شنبه 2 شهريور 1398 22 ذو الحجة 1440 24 اوت 2019
تاریخ : پنجشنبه 11 بهمن 1397
کد 37

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند : با همت و تلاش تمامی دستگاه های اجرایی در دو سال آینده شاهد رشد اقتصادی و افزایش اشتغال در این شهرستان خواهیم بود

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند : با همت و تلاش تمامی دستگاه های اجرایی در دو سال آینده شاهد رشد اقتصادی و افزایش اشتغال در این شهرستان خواهیم بود

معاون استاندار وفرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه منافع دشمن در سال ۵۷ و با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به هم خورد افزود: اکنون تمامی مسئولین با تکیه بر توان داخلی می توانند بر جنگ اقتصادی که دشمنان این کشور بر مردم تحمیل کرده اند را از پیش رو بردارند. گرشاسبی گفت : با همت و تلاش تمامی دستگاه های اجرایی در دو سال آینده شاهد رشد اقتصادی و افزایش اشتغال در این شهرستان خواهیم بود.

معاون استاندار وفرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه منافع دشمن در سال ۵۷ و با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به هم خورد افزود: اکنون تمامی مسئولین با تکیه بر توان داخلی می توانند بر جنگ اقتصادی که دشمنان این کشور بر مردم تحمیل کرده اند را از پیش رو بردارند.
گرشاسبی گفت : با همت و تلاش تمامی دستگاه های اجرایی در دو سال آینده شاهد رشد اقتصادی و افزایش اشتغال در این شهرستان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه ما با انقلاب اسلامی، منافع هر دو ابرقدرت زمان شاه را قطع کردیم، گفت: ایران در زمان شاه بعنوان قلب زمین در راستای تامین منافع آمریکا و شوروی سابق می تپید که با پیروزی انقلاب اسلامی این قاعده بهم خورد و استمرار دشمنی آمریکا با ما به دلیل قطع منافع آن ها است.
فرماندار شهرستان ویژه مرند افزود: ما دنبال منافع کلان هستیم و در این جهت باید از پیچ تاریخی که از طریق آن دنبال شکست ما هستند، به سلامت عبور کنیم.
وی با اشاره به توجه به الزامات اقتصاد مقاومتی گفت: ما اکنون با وجود داشتن توانمندی، به آن باور نداریم لذا باید به توانمندی داخلی ایمان آورده و آن را به مردم منتقل کنیم.
گرشاسبی ادامه داد: در این شرایط که دشمن با تمام قوا علیه ماست، باید کار و فعالیت مستمر را در دستور کار قرار داده و از سستی دوری نماییم.
وی بر انجام امور اداری بر اساس کار کارشناسی تاکید کرد و افزود: مسوولین ادارات باید رجوع به کارشناس و متخصص را سرلوحه کار خود قرار داده و نظم پذیری و قانونمندی را در ادارات جا بیاندازند.
گرشاسبی همچنین به لزوم استفاده ادارات از شرکت های دانش بنیان در برنامه های خود اشاره کرد و گفت: توجه به علم و عمل به قوانین در ادارات باید افزایش یافته و کارها را بر اساس آن پیش ببریم.
فرماندار ویژه مرند با بیان اینکه امسال همه برای ارائه عملکرد ۴۰ ساله اجماع دارند، افزود: روسای ادارات نیز در این راستا گزارش عملکرد و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی را که در مقابل فشارها و توطئه های دشمن انجام شده است، ارائه نمایند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه سعی داریم تا پایان سال عملیات کلنگ زنی بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند انجام شود، خاطرنشان کرد: مشکل سند ورزشگاه ۵ هزار نفری نیز حل شده و قرار است احداث آن در سال ۹۸ آغاز شود.
گرشاسبی همچنین با بیان اینکه پروژه مدول دوم تصفیه خانه شهر مرند در حال انجام است، گفت: ما دنبال ایجاد لکه صنعتی مبل مرند هستیم که در این جهت نیازمند همکاری و تعامل همه دستگاهها بوده و بحث تشویق سرمایه گذاران داخلی و خارجی و ایجاد نمایشگاه های مبل و صادرات آن نیز مطرح است.
وی در مورد الیاف شیشه مرند نیز تشریح کرد: موضوع فاینانس الیاف شیشه مشخص شده و قرارداد اولیه آن نیز منعقد گردیده است و اکنون بدنبال قطعی کردن قرارداد هستیم.
وی افزود : توسعه فاز چهارم شرکت خاک چینی ایران با اشتغال بیش از ۱۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم، اجرای کار عملیات کارخانه تولید الیاف شیشه، اجرای مدول دوم فاضلاب شهری مرند ، کلنگ زنی بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند و احداث استادیوم پنج هزار نفری در این شهرستان از جمله اقدامات و پروژه هایی است که در طی سال های آینده در تمامی زمینه ها در مرند اتفاق خواهد افتاد.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 11 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند