شنبه 2 شهريور 1398 22 ذو الحجة 1440 24 اوت 2019
تاریخ : شنبه 29 دي 1397
کد 34

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند : روش های مقابله با آسیب های اجتماعی بروز رسانی شود

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند : روش های مقابله با آسیب های اجتماعی بروز رسانی شود

داود گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در کارگروه اجتماعی و فرهنگی با تاکید بر برقراری ارتباط صحیح با گروه های مخاطب اظهار داشت: با توجه به اینکه پدیده های اجتماعی تغییر پذیر هستند، در روش های مقابله با آسیب های اجتماعی نیز باید بروز رسانی شود. وی افزود: همچنین در حوزه آسیب های اجتماعی جهت پیشگیری از وقوع آن باید تمام طیف های جامعه را در نظر گرفت.
داود گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در کارگروه اجتماعی و فرهنگی با تاکید بر برقراری ارتباط صحیح با گروه های مخاطب اظهار داشت: با توجه به اینکه پدیده های اجتماعی تغییر پذیر هستند، در روش های مقابله با آسیب های اجتماعی نیز باید بروز رسانی شود.
وی افزود: همچنین در حوزه آسیب های اجتماعی جهت پیشگیری از وقوع آن باید تمام طیف های جامعه را در نظر گرفت.
فرماندار شهرستان مرند تاکید کرد: ضروری است در خصوص آسیب های اجتماعی تحقیق و مطالعه کرده و برای مقابله با آن تولید محتوا شود.
گرشاسبی با اشاره به تلاش دشمن جهت افزایش مشکلات اجتماعی در جامعه گفت: با وجود اینکه همه نهادهای فرهنگی برای مقابله با اهداف دشمن تلاش می کنند اما برای رسیدن به ایده آل، تقابل با دشمن باید شدت گیرد.
وی یادآوری کرد: در شرایطی که دشمن انواع اقدامات و توطئه ها را در حوزه های فرهنگی، اقتصادی و فیزیکی برای جلوگیری از پیشرفت کشور انجام می دهد، باید سعی کنیم با هدایت نسل و ایجاد بستر آرام، کشور را به توسعه برسانیم.
گرشاسبی همچنین با بیان اینکه نگاه ما در حوزه درمان نباید تنها نگاه دولتی باشد، افزود: لازم است مسیر را به سمتی پیش ببریم که بخش خصوصی نیز در شهرستان در حوزه درمان مشارکت کند.
وی در خصوص اجرای طرح بازآفرینی شهری نیز اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح، بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده است که امسال ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان به این طرح اختصاص یافته است.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امسال اولین بار است که همه در جهت گزارش عملکرد نظام جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته متحد شده و به اجماع رسیده اند.
وی با بیان اینکه امسال، سال کمال انقلاب است، افزود: در این سال باید با حفظ وحدت و هم افزایی و نیز عمل به ارزش های انقلابی و اسلامی، سنت های الهی را در کشور جاری کنیم.
  • نوشته شده
  • در شنبه 29 دي 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند