پنجشنبه 30 خرداد 1398 16 شوال 1440 20 ژوئن 2019
تاریخ : دوشنبه 3 دي 1397
کد 27

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند تاکید کرد: پروژه خط انتقال فاضلاب شهرک میلاد در فصل کاری آینده به اتمام برسد

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند تاکید کرد: پروژه خط انتقال فاضلاب شهرک میلاد در فصل کاری آینده به اتمام برسد

گرشاسبی در جلسه کارگروه مسکن که با حضور مدیر کل مسکن و شهرسازی و مدیر عامل آب منطقه ای استان و سایر دستگاه های ذیربط برگزار شد گفت : با تعامل و همکاری ادارات کل مسکن و شهر سازی و آب و فاضلاب استان با بهره گیری از منابع و توان داخلی پروژه خط انتقال فاضلاب شهرک میلاد در فصل کاری آینده به اتمام خواهد رسید . وی افزود : طی قرارداد منعقد شده خط انتقال فاضلاب شهرک میلاد مرند به طول ۱۰ ونیم کیلومتر می بایست تا یک سال و نیم از تاریخ آغاز به تمام می رسید که چنین نشده است.

گرشاسبی در جلسه کارگروه مسکن که با حضور مدیر کل مسکن و شهرسازی  و مدیر عامل آب منطقه ای استان  و سایر دستگاه های ذیربط برگزار شد گفت : با تعامل و همکاری ادارات کل مسکن و شهر سازی و آب و فاضلاب استان با بهره گیری از منابع و توان داخلی پروژه خط انتقال فاضلاب شهرک میلاد  در فصل کاری آینده به اتمام خواهد رسید .

وی افزود : طی قرارداد منعقد شده خط انتقال فاضلاب شهرک میلاد مرند به طول ۱۰ ونیم کیلومتر می بایست تا یک سال و نیم از تاریخ آغاز به تمام می رسید که چنین نشده است.
فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه افزود : در این قراداد مقرر شده بود ۴ کیلومتر توسط اداره مسکن و شهرسازی آماده و توسط اداره آب و فاضلاب شهرستان مرند عملیاتی شود و ۶ ونیم کیلومتر مابقی توسط شرکت کوثر آذربایجان انجام شود که در حال حاضر به دلیل وجود مشکل عدم تامین لوله این پروژه در حال رکود است.
گرشاسبی گفت : باید مسئولین دو اداره مسکن و شهرسازی و آب و فاضلاب  با تعامل و هم افزایی ، مشکل تامین لوله را حل نمایند تا این پروژه در طی سال جاری به اتمام برسد.
وی افزود : در حال حاضر بیش از دو هزار خانوار از جمعیت شهر مرند در شهرک میلاد مرند اسکان دارند که هر ساله در فصل زمستان به دلیل نبود فاضلاب خانگی دچار مشکلات فراوانی می شوند.
معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت : بسیاری از مشکلات شهرک میلاد به دلیل نبود زیرساختهای مناسب از قبیل مسجد ، پاسگاه نیروی انتظامی و مدرسه به دلیل نبود سیستم دفع فاضلاب  می باشد  که مقرر شد با اعتبار بالغ بر ۹۰۰۰ میلیون ریال مدرسه در حال احداث به اتمام برسد و اعتبار مورد نیاز برای ساخت مسجد و پاسگاه انتظامی و آتش نشانی توسط اداره کل مسکن و شهر سازی و شهرداری تامین و اجرا گردد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 دي 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند