پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : جمعه 30 آذر 1397
کد 25

گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی : دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به بهترین شکل ممکن به مردم اطلاع رسانی شود/ برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید مردمی برگزار شود

گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی : دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به بهترین شکل ممکن به مردم اطلاع رسانی شود/ برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید مردمی برگزار شود

جلسه هماهنگی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مراسمات ۹ دی با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، دستگاه های ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد . در این جلسه گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند تاکید کرد:این انقلاب بر مبنای سه اصل شکل گرفته که مردم ، ارزشهای دینی و ولایت فقیه است . وی گفت: امسال برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با سال های گذشته تفاوت بسیاری دارد چرا که امسال در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و لازم است به بهترین شکل ممکن دستاوردهای انقلاب به مردم اطلاع رسانی شود.

جلسه هماهنگی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مراسمات ۹ دی با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، دستگاه های ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند تاکید کرد:این انقلاب بر مبنای سه اصل شکل گرفته  که مردم ، ارزشهای دینی و ولایت فقیه است .

وی گفت:  امسال برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با سال های گذشته تفاوت بسیاری دارد چرا که امسال در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و لازم است به بهترین شکل ممکن دستاوردهای انقلاب به مردم اطلاع رسانی شود.

وی تصریح کرد: مهمترین موضوعی که باید در برگزاری برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مدنظر داشته باشیم، مردمی نمودن برنامه هاست، نباید برنامه ریزی ها برای برگزاری برنامه های دهه فجر، صرفا اداری و رسمی باشد بلکه لازم است خود مردم مستقیما در برنامه ها حضور داشته باشند.

گرشاسبی با تاکید بر اینکه باید مشارکت مردم را در برنامه های دهه فجر گسترده تر نماییم، افزود: باید از ظرفیت تمامی گروه ها و تشکل های مردمی در برگزاری برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

مقام عالی دولت در شهرستان در ادامه سخنان خود، اتحاد و همدلی ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان را مثال زدنی عنوان کرد و گفت: دشمنان و معاندان نظام برنامه ریزی کرده اند که امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کمرنگ برگزار شود، این نشان می دهد که دشمن هنوز بعد از چهل سال، ملت بزرگ ایران را نشناخته است، ملتی که همواره با حضور خود در صحنه و به فضل الهی، تمامی برنامه های دشمن را با ناکامی مواجه ساخته است.

وی ادامه داد :دشمن با تمام توان در تلاش برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است  که از جمله آن جنگ اقتصادی ورود پیدا کرده است .

وی در تبیین وضع کشور با رژیم گذشته گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران مشکلات زیادی را سپری کرده که از جمله آن وجود تحرمیهای ظالمانه ، ترورهای زیاد در کشور ، جنگ تحمیلی و.. ولی در حکومت جمهوری اسلامی ایران با تمام توان و در راستای ارزشهای دینی و رسالت خدمت به مردم خدمت صورت گرفته است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر وحدت و تعامل بیشتر گفت: در سایه وحدت و تعامل و هم افزایی بین مردم و مسئولین می توان به پیشرفت های بسیاری دست یافت.

وی تاکید کرد : عدم تخریب جناح ها در کشور از سوی همدیگر و مردم ، حفظ ارزشهای انقلاب ، رفتار منطقی و عقلانی ، دعوت به وحدت و  تعامل  و تلاش  در زمینه تبلیغ درست و صحیح انقلاب صورت گیرد .

گرشاسبی بیان داشت: دشمن در تلاش است تا جمهوری اسلامی ایران را در ارائه خدمات به مردم ناتوان جلوه دهد  ولی این را بداند که جمهوری اسلامی ایران توان بسیار بالایی در ارائه خدمت دارد ولی دشمنان همیشه در تلاش برای تخریب نظام و انقلاب هستند .

وی بیان داشت: همه دستگاه ها باید در برگزاری با شکوه مراسمات چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نهایت تلاش خود را انجام دهند .

  • نوشته شده
  • در جمعه 30 آذر 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند