پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 28 مهر 1399
کد 184

فرماندار مرند از بررسی ایجاد سه طرح سرمایه گذاری در این شهرستان خبر داد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی: سه طرح سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان مرند در حال بررسی است.

گرشاسبی در جلسه بررسی و رفع موانع طرح های سرمایه گذاری شهرستان مرند با بیان اینکه سه طرح سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان مرند در حال بررسی است گفت: ایجاد مجتمع کشت و صنعت به همراه کارخانه فرآوری آبمیوه ، پارک لجستیک و نیروگاه خورشیدی از جمله طرح های سرمایه گذاری مهم است که کارهای اولیه آنها انجام گرفته است.

وی مجموع باغات میوه شهرستا ن مرند را ۱۲ هزار هکتار عنوان و خاطرنشان کرد: راه اندازی مجمتع کشت و صنعت و صنایع تبدیلی کشاورزی در شهرستان مرند پشتوانه مناسبی برای خرید میوه های تولیدی باغات منطقه و توسعه بخش کشاورزی و اقتصادی شهرستان است.

وی در ادامه با بیان اینکه تعداد ۱۰ هزار عدد خودروی سنگین کشنده در شهرستان مرند وجود دارد افزود: شهرستان مرند از نظر تعداد خودروی کشنده رتبه ۱۷ کشوری را داراست که ایجاد پارک لجستیک در این منظقه ضروری ترین خواسته مردم است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: با راه اندازی پارک لجستیک در شهرستان مرند شاهد رونق یافتن کسب و کارهای وابسته و ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در شهرستان خواهیم شد.

گرشاسبی از نبود زیرساخت های موردنیاز برای صنایع بزرگ در شهرستان مرند انتقاد و تاکید کرد: راه اندازی نیروگاه خورشیدی توسط بخش خصوصی در آینده موجب توسعه صنعت شهرستان مرند خواهد شد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 مهر 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند