پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 27 مرداد 1399
کد 176

معاون استاندار آذربایجان شرقی : برنامه های هفته دولت با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود

داود گرشاسبی: در هفته امسال در شهرستان تعداد پنجاه طرح و پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان مورد افتتاح ، کلنگ زنی و بهره برداری قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، داود گرشاسبی در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنرگفت: هفته دولت فرصت گران‌ بهایی برای تقویت همدلی و همزبانی بین دولت و ملت است و فرصتی است تا مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی با دستاوردها و تلاش‌های خادمان خود در مجموعه دستگاه ‌های دولتی آشنا شوند.

وی در ادامه با اشاره به پدیده شوم کرونا  بیان داشت: هفته دولت امسال با پدیده شوم کرونا مواجه است در نتیجه رویکرد برنامه ها در شهرستان باید با کمترین حضور و تشکیل اجتماع و رعایت پروتکل های بهداشتی باشد.
معاون استاندار آذربایجان شرقی  با اشاره به تقارن برنامه های هفته دولت با ایام ماه محرم عنوان داشت: هفته دولت امسال مصادف با دهه اول ماه محرم است و باید برنامه ریزی با یک سلیقه و ابتکار و متناسب با ایام انجام شود.
وی در ادامه با اشاره به برنامه های هفته دولت سالجاری بیان داشت: از هفته دولت سال گذشته تاکنون در شهرستان تعداد پنجاه طرح و پروژه عمرانی امسال در شهرستان مورد افتتاح ، کلنگ زنی و یا به بهره برداری خواهید رسید.
وی افزود: از جمله مهمترین پروژه های در هفته دولت امسال افتتاح دو پایگاه سلامت ، افتتاح آسفالت معابر چندین روستا ، افتتاح جایگاه سوخت در شهر کشکسرای ،افتتاح طرح های مخابراتی ،افتتاح ورودی میدان شهر ،کلنگ زنی برق رسانی به چندین روستا و... که در کل با اعتباری بیش از 30 میلیارد تومان خواهد بود.
فرماندار شهرستان ویژه مرندگفت: امیدوارم با همراهی مردم و مسئولین و با ید واحده  شاهد توسعه هر چه بهتر شهرستان باشیم.
 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 27 مرداد 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند