سه شنبه 17 تير 1399 15 ذو القعدة 1441 7 ژوئیه 2020
تاریخ : سه شنبه 6 خرداد 1399
کد 153

معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ساماندهی ورودی شهر تاکید کرد

شهرداری و ادارات مربوط باید اتمام پروژه را در اولویت برنامه های خود قرار دهند

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، داود گرشاسبی در جلسه شورای ترافیک شهرستان مرند اظهار کرد: پروژه ای که جهت اجرا تعریف می‌شود باید با تعریف برنامه کاری توسط ادارات تا پایان به طور منظم انجام شود.
وی با تاکید بر اولویت بندی اجرای پروژه ها توسط شهرداری مرند گفت: با توجه به وضعیت نامناسب دوربین های سطح شهر، خرید و نصب دوربین در اولویت قرار گیرد.

فرماندار مرند با اشاره به ضرورت توجه به بهبود مباحث ترافیکی در شهر خاطرنشان کرد: در راستای اصلاح رفتارهای ترافیکی، بازدارنده ها باید رفع شود و در این مسیر، فضای مجازی و رسانه نیز حمایت کنند.
وی تاکید کرد: با توجه به وجود توانمندی ها در شهرستان و افزایش تعامل میان ادارات، مسوولان با رفع موانع در راستای تسهیل امور و ایجاد امکانات عمل کنند.
معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود: همچنین اداره برق با همکاری سایر ادارات مربوطه نسبت به روشنایی ورودی شهر مرند به سمت جلفا اقدام کنند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به معطل ماندن ساماندهی ورودی شهر در ۲ سال اخیر گفت: شهرداری و ادارات مربوط باید اتمام این پروژه را تسریع کرده و زمان اجرای آن را به حداقل برسانند.

 

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 خرداد 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند