سه شنبه 17 تير 1399 15 ذو القعدة 1441 7 ژوئیه 2020
تاریخ : سه شنبه 6 خرداد 1399
کد 152

معاون استاندار آذربایجان شرقی :با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرقانونی در شهرستان با جدیت برخورد شود

فرماندار شهرستان ویژه مرند: ادارات خدمات رسان با افزایش تعامل و همکاری با یکدیگر، از ارائه خدمات به ساختمان های غیر مجاز خودداری کنند.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان مرند، با اشاره به گسترش ساخت و سازهای غیرقانونی و تخلفات ساختمانی و تعارض به کاربری های زراعی و باغی اظهار داشت: اعضای کارگروه رسیدگی به تخلفات ساختمانی در این راستا از عوامل بازدارنده و ابزار قانون و اهرم های فشار استفاده کنند.

وی تاکید کرد: ادارات خدمات رسان هم با افزایش تعامل و همکاری با یکدیگر، از ارائه خدمات به ساختمان های غیر مجاز خودداری کنند.

فرماندار ویژه مرند خاطرنشان کرد: لازم است مسوولین با نگاه جامع و ایجاد رفتارهای بین بخشی، جهت رفع مشکلات موجود در خصوص تخلفات ساختمانی و رسیدگی به آنها اقدام کنند.

فرماندار ویژه مرند گفت: با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرقانونی در شهرستان باید با جدیت برخورد شود تا در آینده با مشکلات اساسی در این خصوص مواجه نشویم.

وی با تاکید بر اینکه ما باید شهر را با تمام مجموعه ها و کاربری هایش بخواهیم گفت: فصل الخطاب بودن قانون را باید در شهر جا انداخته و از احساسی عمل کردن در زمان مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز خودداری کنیم.

گرشاسبی تاکید کرد: رسالت کارگروه، پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز است که با فرهنگ سازی و نیز توجه به قوانین موجود باید آن را عملی کنیم.

وی با بیان اینکه افزایش ساخت و سازهای غیر مجاز، آینده شهر مرند را با مشکل مواجه خواهد کرد، افزود: برای مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در شهر باید اراده وجود داشته باشد.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 خرداد 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند