سه شنبه 17 تير 1399 15 ذو القعدة 1441 7 ژوئیه 2020
تاریخ : چهارشنبه 20 آذر 1398
کد 124

نسل جوان نیازمند نگاه مثبت مسوولان است

فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: مسوولان باید جوان را درک کرده و نگاه ایجابی و مثبت را به نسل جدید انتقال دهند.

داود گرشاسبی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مرند با بیان اینکه امروز رقابت برای اشتغال مبتنی بر توانمندی و شایسته سالاری است اظهار داشت: همانطورکه برای رسیدن به توسعه، مشارکت مردم باید باشد، ایجاد اشتغال نیز مردم محور بوده و سرمایه گذاران نیز باید در کنار دولت در این راستا اقدام کنند.

وی گفت: در راستای ایجاد اشتغال برای جوانان، آنها باید به سمت شرکت های دانش بنیان و بسترهای تکنولوژی سوق داده شوند.
گرشاسبی خاطرنشان کرد: نحوه فکر جوان در تقابل با وضع موجود بسیار مهم بوده و لازم است آن را مدیریت کرده و خواسته جوان را به ظهور و بروز برسانیم.
فرماندار ویژه مرند تاکید کرد: ما باید به فکر، ایده و باور جوان ارزش بگذاریم تا جوان با فکر و اندیشه نو در مقابله با وضع موجود، تولید فکر کرده و به یک فرصت برای کشور تبدیل شود.
وی ضمن اشاره به ضرورت تعامل با جوانان ابراز داشت: لازم است با ابزارهای بروز و مبتنی بر ارزشهای اسلام و جامعه با تهدیدات دشمن مقابله کنیم.
گرشاسبی تاکید کرد: ما باید با تمام توان در برابر دشمنی که درصدد انحراف نسل جوان است عمل کرده و در جهت هدایت نسل در اختیار اقدام کنیم.
فرماندار ویژه مرند همچنین مسوولیت پذیری را یک فرهنگ بیان کرد و گفت: همه باید بر اساس مسوولیت اجتماعی که دارند در کنار مطالبات، تولید فکر نیز کرده و پاسخگوی آن باشند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 آذر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند