چهارشنبه 9 بهمن 1398 03 جمادى الثانية 1441 29 ژانویه 2020
تاریخ : دوشنبه 18 آذر 1398
کد 122

مسقف سازی بازار جواهر به اتمام رسیده و آماده برای زیر بارترافیک است

فرماندار ویژه مرند با انتقاد از عدم اجرای بموقع طرح ساماندهی ورودی شهر گفت: ورودی شهر به هیچ وجه در شان مردم نیست و هرچه سریع‌تر باید اصلاح شود.

داود گرشاسبی در این جلسه با انتقاد از عدم اجرای به موقع پروژه ساماندهی ورودی شهر مرند از سمت تبریز گفت : ورودی شهر مرند اعتبار شهر است و این شکل هندسی در شان مردم نیست و باید در اولویت برنامه ادارات راهداری و راه و شهرسازی و شهرداری قرار گیرد و هیچ گونه بهانه تراشی در تاخیر اجرایی این پروژه قابل قبول نیست .

رئیس شورای ترافیک شهرستان مرند در ادامه با اشاره به ساماندهی ترمینال روستایی شمال شهر مرند بیان داشت : ترمینال شمال شهر مرند یک ضرورت برای توسعه شهر است و باید به فکر احداث سایر ترمینال های روستایی باشیم تا مرکز شهر از ترافیک خارج شود و هسته مرکزی بار سنگینی را روزانه شاهد نباشد .

فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به کلان نگری ادارات در جهت توسعه شهر گفت : باید نگاه خود را به توسعه شهر به یک نگاه آینده نگری تبدیل کنیم و برنامه ریزی برای چند سال آینده شهر داشته باشیم و بر نفع شهرستان اقدام کنیم .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه با اشاره به مسقف سازی پروژه جواهر مرکز شهر گفت: مسقف سازی بازار جواهر به اتمام رسیده و آماده است تا زیر بار ترافیک برود و به یک فرصت تبدیل شده و این نشان می دهد که ما با با یک کار تیمی و نگاه کلان می توانیم پروژه های ناتمام را به اتمام برسانیم .

وی ادامه داد : با زیر بار ترافیک رفتن مرکز شهر و ارائه تمهیدات عبور و مرور و توجه بیشتر از لحاظ بصری می توان چهره شهر را تغییر داد .

وی با اشاره به تصادفات جاده ای در شهرستان گفت : بروز تصادفات جاده ای در شهرستان به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده که لازم است به رفع نقاط حادثه خیز در محوره های مواصلاتی و یا سیار نقاط بیشتر توجه کرد که در این راستا باید رانندگان به علایم و تابلو های بازدارنده و سایر موارد ایمنی توجه بیشتری داشته باشند .

وی با اشاره به اصلاح آسفالت مسیر ورودی شهر کشکسرای تصریح کرد : کشکسرای یکی از شهرهای پرتردد است و در مسیر جاده ترانزیت قرار دارد و شهرداری کشکسرای به همراه ادارات ذیربط در رفع مشکل آسفالت ورودی شهر کشکسرای اقدام عاجل نمایند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به بارش برف در شهرستان گفت: با توجه به بارش های اخیر و ادامه بارش ها در روزهای آتی کلیه دستگاه ها آمادگی کامل داشته باشند .

گرشاسبی با انتقاد از عملکرد برخی ادارات در خدمات رسانی گفت : برخی از ادارات شهرستان نباید به موضوعات محدوده ای توجه کنند بلکه در ادارئه خدمات رسانی و راحتی مردم از یکدیگر سبقت بگیرند و در اجرای پروژه ها اعمال سلیقه شخصی نداشته و نسبت به موضوعات دید کلان داشته باشند .

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 18 آذر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند