پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 8 مهر 1399
En
تاریخ : يکشنبه 3 آذر 1398
کد 121

حضور مداوم گشت‌های بازرسی در بازار الزامی است

حضور مداوم گشت‌های بازرسی در بازار الزامی است

فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به افزایش قیمت بنزین گفت: سازمان های نظارتی برای جلوگیری از افزایش خودسرانه کالاها، حضور مستمر و مداوم در بازار داشته باشند.

داود گرشاسبی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان مرند افزود: گروه های گشت بازرسی متشکل از نمایندگان ستاد تنظیم بازار باید با حضور در بازار، شرایط موجود را کنترل کنند.
وی اظهار داشت: حضور بازرسان در بازار، سازنده و بازدارنده بوده و برای مردم امید آفرین است.
معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر ضرورت تعامل ساختارهای اداری با بازار گفت: برای استمرار و بقای نظام، نیازمند تعامل دو سویه میان ساختارهای اداری و بازاریان و تولیدکنندگان هستیم.
وی همچنین با اشاره به کنترل مبادی تولید و عرضه در فروشگاه ها خاطرنشان کرد: افزایش هرگونه قیمت کرایه و حمل و نقل به بهانه تغییر قیمت بنزین ممنوع است و دستگاه های اداری موظف هستند با هرگونه تولید ناامنی و نارضایتی مقابله کنند.
گرشاسبی تاکید کرد: نوع تعاملات با مردم باید به مسیری برود که جلب رضایت مردم را در پی داشته باشد و رفتار معقول با ارباب رجوع صورت گیرد.
وی گفت: دستگاههای مسوول متناسب با وظایف محوله، محکم ورود کرده و در برخورد با گرانفروشان و افراد سودجو، حس مسوولیت داشته باشند.
فرماندار مرند با بیان اینکه باید بخاطر منافع ملی از برخی رفتارها خودداری کرد افزود: از شهروندان نیز درخواست داریم با دستگاههای متولی در مبارزه با افزایش غیر واقعی قیمت کالاها تعامل و همکاری کنند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 آذر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند