سه شنبه 17 تير 1399 15 ذو القعدة 1441 7 ژوئیه 2020
تاریخ : پنجشنبه 23 آبان 1398
کد 120

معاون استاندار آذربایجان شرقی : فاصله بانکها با مردم باید از بین برود

مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت آذربایجان شرقی با معاون استاندار آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، در این دیدار فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از زحمات بانکها گفت : بانک رسالت با فعالیت ارزنده خود و با اعطای تسهیلات ویژه می تواند زمینه رشد و رونق اقتصادی شود .
 

داود گرشاسبی با اشاره به ظرفیت های شهرستان مرند گفت: شهرستان مرند یکی از شهرستانهای ویژه در کشور است و پتانسیل قوی در حوزه های کشاورزی ،ترانزیت کالا ، نزدیکی به منطقه آزاد ارس ،گردشگری ،خدماتی و… دارد که برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با بیان اینکه بانکها فعالیت خود را در زمینه اقتصادی افزایش دهند خاطر نشان کرد : تلاش بانک برای افزایش سقف وامهای اعطایی ر جهت رفع مشکلات مردم باشد و از جمله آن در حوزه اقتصادی و حمایت از تولید ورود پیدا کند که باعث اشتغال زایی می شود .

وی افزود : حمایت از سازمانهای مردم نهاد در راستای حوزه اقتصادی که از جمله آن در حوزه کشاورزی در زمینه زعفران ، پسته ،زرد آلو فعالیت و سازمانهای مردم نهادرا جذب و در این زمینه سرمایه گذاری کند .

گرشاسبی بیان داشت : پرداخت وام در حوزه خرد و مقعطی است و مختص یک بازه زمانی بوده ولی بانک با ورود به حوزه اقتصادی می تواند در حوزه کلان هم نقش موثری در اقتصاد و اشتغال و سرمایه گذاری دائمی داشته باشد .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اینکه بانک به رفع مشکلات واحد های تولیدی توجه بیشتری داشته باشند تاکید کرد : بانک میتواند با شناسایی واحد های تولیدی مشکل دارد از آنها حمایت کند تا هم در حوزه اقتصادی و هم در حوزه اشتغال زایی خلا ها برطرف شود .

وی ادامه داد : مهارت بانکها فقط در وام دادن و پس گرفتن نباشد بلکه می تواند با مهارت آموزی بسیاری از افراد را تحت پوشش خود قرار دهد و به آنها فعالیت اقتصادی آموزش داده و بانک نیز در این زمینه سرمایه گذاری کرده و فعالیت اقتصادی نماید .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با تاکید برجلب اعتماد مردم بیان داشت :فاصله بانکها با مردم باید از بین برود و امنیت و اعتماد مردم نسبت به بانکها جلب شده و رابط باید دو سویه شود .

در ابتدای این دیدار ابوطالب اسحقی مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت استان آذربایجان شرقی گزارشی از فعالیت بانک در استان و شهرستان را ارائه نمود .

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 آبان 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند