سه شنبه 17 تير 1399 15 ذو القعدة 1441 7 ژوئیه 2020
تاریخ : يکشنبه 19 آبان 1398
کد 119

معاون استاندار آذربایجان شرقی :کوتاهی روسای ادارات در زمینه مدیریت و پیشگیری از حوادث احتمالی به هیچ عنوان قابل قبول نیست

معاون استاندار آذربایجان شرقی :کوتاهی روسای ادارات در زمینه مدیریت و پیشگیری از حوادث احتمالی به هیچ عنوان قابل قبول نیست

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه مدیریت بحران با اشاره به لایروبی بستر رودخانه ها گفت: تمامی مسیل ها و بسترهای رودخانه های شهرستان باید در اسرع وقت لایروبی شود و دستگاه های متولی توجه ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به ساخت و ساز های غیر مجاز در حریم و بستر رودخانه ها گفت :هرگونه ساخت و ساز در حریم و بستر رودخانه ها ممنوع است و باید به این موضوع رسیدگی شود و به تمامی افرادیکه در بستر رودخانه ها اقدام به ساخت و ساز نموده اند ابلاغ نمایند تا از طریق مراجع قانونی اقدام گردد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان داشت : کوتاهی روسای ادارات در زمینه مدیریت و پیشگیری از حوادث احتمالی به هیچ عنوان قابل قبول نیست و باید پاسخگو باشند.

وی ادامه داد : مسیل ها و بستر های رودخانه های شهرستان لایروبی شود و شهرداران و دستگاه های ذیربط توجه ویژه ای داشته باشند .

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد : مشکلات شهرستان یکدفعه شکل نگرفته و باید با برنامه ریزی آنها را برطرف کنیم و مسائل و مشکلات را زیاد نکنیم بلکه باری از مشکلات را برداریم و در مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان حرکت کنیم .

فرماندار شهرستان ویزه مرند تاکید کرد : روسای ادارات هر شش ماه یکبار یک مشکل حل کنند و گزارش آنرا ارائه نمایند و اگر هر اداره ای یک مشکل حل کند چندین مشکل در شهرستان برطرف می شود .

وی تاکید کرد : روسای ادارات به وظیفه ذاتی خود عمل کنند و منتظر دستور و یا برگزاری جلسه نباشند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 آبان 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند