پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 8 مهر 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 16 آبان 1398
کد 112

دو باب خانه محروم در مرند واگذار شد

دو باب خانه محروم در مرند واگذار شد

باب خانه محروم با حضور امام جمعه مرند، معاون سیاسی فرماندار و بخشدار مرکزی مرند در روستای هرزند جدید واگذار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ،این دو واحد مسکونی هرکدام با زیربنای ۵۰ مترمربع و در مجموع با هزینه ۸۴۰ میلیون ریال در روستای هرزند جدید احداث شده است.
مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال از هزینه این واحدهای مسکونی با جمع آوری کمکهای نقدی و ۲۷۶ میلیون ریال نیز کمکهای غیر نقدی مردم بوده و ۲۱۴ میلیون ریال نیز توسط خیرین عضو موسسه مهرورزان هرزند جدید تامین شده است.
امام جمعه مرند در مراسم افتتاح خانه های محروم در روستای هرزند جدید ضمن اشاره به اهمیت کار خیران گفت: دین اسلام مشوق کارهای خیر بوده و ایمان و خیر رساندن به بندگان، ویژگیهای مهمی هستند که در روایت ها نیز بر آن تاکید شده است.
حجت الاسلام علی نعمت زاده با تقدیر از اقدامات نیکوکارانه موسسه مهرورزان روستای هرزند جدید اظهار داشت: خیرین باید هر کجا که احساس نیاز کردند فعالیتهای خیرخواهانه خود را انجام دهند.
وی در ادامه به فداکاری های خانواده های شهدا اشاره کرد و افزود: عزت و اقتدار کنونی که در کشور داریم مدیون شهدا و جانبازان هستیم.
در این مراسم با حضور امام جمعه مرند، معاون سیاسی فرماندار و بخشدار مرکزی مرند، از تعدادی از خیرین روستای هرزند جدید و نیز عوامل موسسه مهرورزان این روستا با اهدای لوحی تجلیل شد.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 16 آبان 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند