چهارشنبه 14 خرداد 1399 10 شوال 1441 3 ژوئن 2020
تاریخ : پنجشنبه 16 آبان 1398
کد 110

انتقاد معاون استاندار آذربایجان شرقی از عملکرد بانکها در زمینه اشتغال زایی

انتقاد معاون استاندار آذربایجان شرقی از عملکرد بانکها در زمینه اشتغال زایی

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری که در محل فرمانداری برگزار شد با انتقاد از عملرد بانکها در زمینه حمایت از اشتغال زایی بیان داشت : بانکها در زمینه اعطای تسهیلات برای اشتغال زایی توجه ویژه ای داشته باشند .

وی افزود : بانکها نگاه خود را در زمینه اعطای تسهیلات تغییر دهند و آینده نسل جوان در ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری است .

گرشاسبی گفت: بانکها در امورات مردم تسهیل نگری داشته باشند و نوع تعاملات با سرمایه گذار و ایجاد اشتغال برای مردم را تغییر دهند .

وی افزود : شهرستان مرند با داشتن ظرفیت ها و پتانسیل های فراوان برای سرمایه گذاری متاسفانه در زمینه سرمایه گذاری عملکرد موفقی ندارد .

وی خاطر نشان کرد : بانکها از عملکرد جزیره ای خارج شوند و تعامل و ارتباط بیشتری با همدیگر و مردم داشته باشند و در زمینه حمایت از فعالیتهای اقتصادی ورود جدی داشته باشند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود : بانکهای شهرستان ریز پرداخت های وام ، تعداد پروند های دریافتی برای اعطای تسهیلات ، نوع تسهیلات ، علت عدم پرداخت تسهیلات و … را به تفکیک مشخص کنند .

وی ادامه داد : بانکها وام های خود را محدود نکنند بلکه با هدف و برنامه ریزی تسهیلات اشتغال زایی اعطا کنند و خود آنرا کنترل کنند چرا که اشتغال زایی و امنیت اجتماعی ارزش بیشتری از سرمایه موجود بانکها دارد .

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 16 آبان 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند