چهارشنبه 14 خرداد 1399 10 شوال 1441 3 ژوئن 2020
تاریخ : سه شنبه 2 مهر 1398
کد 102

معاون استاندار آذربایجان شرقی :باید از تمام ظرفیت شهرستان در جهت پیشگیری از مواد مخدر استفاده کنیم

معاون استاندار آذربایجان شرقی :باید از تمام ظرفیت شهرستان در جهت پیشگیری از مواد مخدر استفاده کنیم

داود گرشاسبی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشاره به هدف دشمنان از آلوده کردن جوانان به اعتیاد بیان داشت: دشمنان از همه جهات در تلاش برای وارد کردن آسیب به کشور و به خصوص جوانان هستند که یکی از این موارد مواد مخدر است .

وی گفت: هدف اصلی دشمنان بازدارندگی از پیشرفت و توسعه کشور و جوانان است که بنیان خانواده و جوانان را هدف قرار داده اند .

وی افزود : یکی از راه‌های پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر کار فرهنگی است، و باید مردم به ‌ویژه خانواده‌ها از مضرات فردی و اجتماعی مصرف مواد مخدر آگاه شوند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت : بسترسازی مناسب برای جوانان درسایر حوزه های فعالیتی ، توانمندسازی افراد در مهارت‌های شغلی  و ترویج فرهنگ وتربیت اسلامی  و همچنین نقش و رسالت خطیر خبرنگاران در رشد ،اطلاع رسانی و ارائه برنامه‌های  پیشگیرانه متنوع از طریق رسانه‌ها،موجب کاهش معضلات و آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

فرماندار ویژه مرند با تاکید بر اعضا شورای اداری شهرستان افزود : باید از تمام ظرفیت شهرستان در جهت پیشگیری از مواد مخدر استفاده کنیم که دستگاه های آموزش و پرورش ، دانشگاه ها ، اصحاب رسانه ، روحانیون و… که میتوانند در پیشگیری موثر واقع شوند .

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: متاسفانه به آسیب های اجتماعی عادت کرده ایم و نگاه عادی به موضوع داریم که باید نگرش خود را به این پدیده شوم و آسیب اجتماعی که آینده جامعه را تخریب می کند تغییر دهیم .

وی تاکید کرد : اعضا محترم شورای مبارزه با مواد مخدر به صورت جد وارد عمل شوند  و به مصوبات عمل کنند  چرا که ما در قبال جوانان و جامعه مسئولیت داریم .

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 2 مهر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند